Művész: Szőnyi István Festőművész
Becsérték: 1.700.000 - 2.500.000HUF
Kikiáltási ár: 1.200.000 HUF
A magyar művészek hosszú évek óta várták hogy nemzetközi kiadásban is megjelenjenek műveik, mind a kritikus körök, mind pedig a nagyközönség megelégedésére. Annyi érdeklődés mutatkozott, hogy Koller György és csapata, olyan eszközöket lehetőséget keresett, amelyekkel a magyar grafika teljes körűvé válik. Ezt a sorozattal érték el: "A magyar grafikai mesterek mesterei", melynek első kötetét Szőnyi István rézkarcaival nyitották.Francia nyelvű prospektussal ellátva. A kötetett 100 darabb válogatott a aláírt példány, (Edition de Luxe) ami korlátozott kiadásaiban került nagyközönség elé.
Újszerű állapotban,egész vászon kötésben
bőr gerincen réz pántolás
Budapest 1956. Artex
AUKCIÓS KÖLTSÉG
18%