Boda of Art
{NEV} !

 
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Afrikai lány

Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Afrikai lány

760 x 305 mm
Szén papír,
j.j.l.: Z. Borbereki

Ár: 120.000 HUF

Részletek »

Dietrich Adolf (1869-1953): Vitorlás a tengeren

Dietrich Adolf (1869-1953): Vitorlás a tengeren

36 x 46 cm
Olaj, karton,
jelzés jobbra lent: Dietrich A.
Hátoldalon kiállítási etikett, 369. Télitárlat Műcsarnok 1941.

Ár: 70.000 HUF

Részletek »

Halasi Horváth István (1904-1994): Csíkszereda 1942.

Halasi Horváth István (1904-1994): Csíkszereda 1942.

50 x 70 cm
Pasztell, papír
Jelzés jobbra lent: Halasi Horváth I. Csíkszereda 1942.

Ár: 48.000 HUF

Részletek »

Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével

Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével

620 x 470 mm
Egyedi beavatkozású litográfia
jelzés jobbra lent: Kádár Béla

Ár: 120.000 HUF

Részletek »

Bálint Endre (1914-1986): “Holt világ”1956/1982

Bálint Endre (1914-1986): “Holt világ”1956/1982

265 x 385 mm
Szerigráfia papír, 100/77
jelzés jobbra lent: Bálint 82,

Ár: 65.000 HUF

Részletek »

Breznay József (1916-2012): Csigalépcső

Breznay József (1916-2012): Csigalépcső

90 x 122 cm
Olaj, farost
jelzés jobbra lent: Bereznay 1970.

Ár: 280.000 HUF

Részletek »

Kovács Tamás Vilmos (1951-): Ne menjetek

Kovács Tamás Vilmos (1951-): Ne menjetek

33 x 34 cm
Olaj, faragott hársfa
jelzés balra lent: Kovács T.Vilmos

Ár: 210.000 HUF

Részletek »

Bak Imre (1939 - 2022): Cím nélkül

Bak Imre (1939 - 2022): Cím nélkül

270 x 270 mm
Szerigráfia, papír,
jelzés jobbra lent: Bak 1968.

Ár: 320.000 HUF

Részletek »

1940. Herendi antik pillangós-virágos kaspó.

1940. Herendi antik pillangós-virágos kaspó.

1940. Herendi antik oroszlán lábakon álló, pillangós-virágos kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban . Rendkívül ritka! m: 10 cm, d: 20,5 cm

Ár: 46.000 HUF

Részletek »

Énekes madár / Karl Ens, Volkstedt-Rudolstadt, 20. század

Énekes madár / Karl Ens, Volkstedt-Rudolstadt, 20. század

Porcelán kézifestésű Karl Ens, Volkstedt- Rudolstadt, 20. századi énekesmadár faágon,
jelzett, sérülés és kopás mentes.
m: 13 cm

Ár: 9.000 HUF

Részletek »

Mednyánszky László (1852-1919): Haditudósítás

Mednyánszky László (1852-1919): Haditudósítás

240 x 300 mm
ceruza-papír, kétoldalas grafika,
jelzés jobbra lent: Pálmai József hagyatéki bélyegzője aláírása
publikálva, Trianoni Szemle Évkönyv 2016. 90. oldal

Ár: 80.000 HUF

Részletek »

Michaletzky Magdolna (-): Chloé

Michaletzky Magdolna (-): Chloé

70 x 50 cm
Olaj vászon,
jelzés jobbra lent: MM 2017.

Ár: 110.000 HUF

Részletek »

FILO (Fischer Ilona): Ha egészségesen élsz, könnyebb a tanulás

FILO (Fischer Ilona): Ha egészségesen élsz, könnyebb a tanulás

57 x 84 cm
Ofszet, papír, keretezve
jelzés balra lent: Métneki János

Ár: 46.000 HUF

Részletek »

Prutkay Péter (1947-2022): Vendégségben 1914 - 2018

Prutkay Péter (1947-2022): Vendégségben 1914 - 2018

magasság: 34 cm átmérő: 20 cm
Objekt, porcelán, üveg, fa
jelzés alul: Prutkay Péter

Ár: 130.000 HUF

Részletek »

Csók István (1865-1961): Züzü a műteremben

Csók István (1865-1961): Züzü a műteremben

340 x 280 mm
Egyedi beavatkozású akvarellel színezett litográfia, papír, 15/150
jelzés balra lent: Csók I.

Ár: 48.000 HUF

Részletek »

Kunt Ernő (1920-1994): A Hun cirkusz táncosnők III.

Kunt Ernő (1920-1994): A Hun cirkusz táncosnők III.

35 x 50 cm
Toll, papír
jelzés jobbra lent: Kunt 83.

Ár: 50.000 HUF

Részletek »

Boda Of Art Gallery Leiratkozás a hírlevélről: {LEIRATKOZAS}