{NEV} !
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Afrikai lány
760 x 305 mm Szén papír, j.j.l.: Z. Borbereki
Ár:
120.000 HUF
Részletek »
Dietrich Adolf (1869-1953): Vitorlás a tengeren
36 x 46 cm Olaj, karton, jelzés jobbra lent: Dietrich A. Hátoldalon kiállítási etikett, 369. Télitárlat Műcsarnok 1941.
Ár:
70.000 HUF
Részletek »
Halasi Horváth István (1904-1994): Csíkszereda 1942.
50 x 70 cm Pasztell, papír Jelzés jobbra lent: Halasi Horváth I. Csíkszereda 1942.
Ár:
48.000 HUF
Részletek »
Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével
620 x 470 mm Egyedi beavatkozású litográfia jelzés jobbra lent: Kádár Béla
Ár:
120.000 HUF
Részletek »
Bálint Endre (1914-1986): “Holt világ”1956/1982
265 x 385 mm Szerigráfia papír, 100/77 jelzés jobbra lent: Bálint 82,
Ár:
65.000 HUF
Részletek »
Breznay József (1916-2012): Csigalépcső
90 x 122 cm Olaj, farost jelzés jobbra lent: Bereznay 1970.
Ár:
280.000 HUF
Részletek »
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Ne menjetek
33 x 34 cm Olaj, faragott hársfa jelzés balra lent: Kovács T.Vilmos
Ár:
210.000 HUF
Részletek »
Bak Imre (1939 - 2022): Cím nélkül
270 x 270 mm Szerigráfia, papír, jelzés jobbra lent: Bak 1968.
Ár:
320.000 HUF
Részletek »
1940. Herendi antik pillangós-virágos kaspó.
1940. Herendi antik oroszlán lábakon álló, pillangós-virágos kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban . Rendkívül ritka! m: 10 cm, d: 20,5 cm
Ár:
46.000 HUF
Részletek »
Énekes madár / Karl Ens, Volkstedt-Rudolstadt, 20. század
Porcelán kézifestésű Karl Ens, Volkstedt- Rudolstadt, 20. századi énekesmadár faágon, jelzett, sérülés és kopás mentes. m: 13 cm
Ár:
9.000 HUF
Részletek »
Mednyánszky László (1852-1919): Haditudósítás
240 x 300 mm ceruza-papír, kétoldalas grafika, jelzés jobbra lent: Pálmai József hagyatéki bélyegzője aláírása publikálva, Trianoni Szemle Évkönyv 2016. 90. oldal
Ár:
80.000 HUF
Részletek »
Michaletzky Magdolna (-): Chloé
70 x 50 cm Olaj vászon, jelzés jobbra lent: MM 2017.
Ár:
110.000 HUF
Részletek »
FILO (Fischer Ilona): Ha egészségesen élsz, könnyebb a tanulás
57 x 84 cm Ofszet, papír, keretezve jelzés balra lent: Métneki János
Ár:
46.000 HUF
Részletek »
Prutkay Péter (1947-2022): Vendégségben 1914 - 2018
magasság: 34 cm átmérő: 20 cm Objekt, porcelán, üveg, fa jelzés alul: Prutkay Péter
Ár:
130.000 HUF
Részletek »
Csók István (1865-1961): Züzü a műteremben
340 x 280 mm Egyedi beavatkozású akvarellel színezett litográfia, papír, 15/150 jelzés balra lent: Csók I.
Ár:
48.000 HUF
Részletek »
Kunt Ernő (1920-1994): A Hun cirkusz táncosnők III.
35 x 50 cm Toll, papír jelzés jobbra lent: Kunt 83.
Ár:
50.000 HUF
Részletek »