21.Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943 -): Sólyom fejedelem

  • 290 x 440 mm
  • Rézkarc, papír A.E.3
  • j.j.l.: Rádóczy

Becsérték: 30.000 - 40.000HUF

Kikiáltási ár: 15.000 HUF

Rádóczy Gyarmathy Gábor Budapest 1943 -,

Jó állapotban, keret nélkül,

AUKCIÓS KÖLTSÉG