73.Kondor Lajos (1926-2006): Aki az ördögöt a falra festi

  • 275 x 450 mm
  • rézkarc, papír, 31/100
  • j.j.l.: Kondor Lajos

Becsérték: 28.000 - 30.000HUF

Kikiáltási ár: 18.000 HUF

Kondor Lajos Budapest 1926 - 2006

Jó Állapotban,keret nélkül

AUKCIÓS JUTALÉK