48.Györgyi Géza (1851-1934): Gyulafehérvár

  • 200 x 130 mm
  • Akvarell papír,
  • jelzés jobbra lent: Györgyi Géza

Becsérték: 18.000 - 24.000HUF

Kikiáltási ár: 12.000 HUF

Leütési ár: 12.000 HUF (1 licitáló)

Györgyi Géza Pest, 1851-1934, Budapest,
Festő, építész. Györgyi Alajos fia. Mint Ybl Miklós munkatársa, számos budapesti épület
(Operaház, Királyi palota) építésében részt vett. A régi szertár kapuja a budai várban című
képe a főváros tulajdonában van.

Jó Állapotban

AUKCIÓS JUTALÉK