60.Élesdy István (1912-1987): Szigliget Kis utca

  • 290 x 370 mm
  • Akvarellel színezett rézkarc, papír,
  • jelzés jobbra lent: Élesdi István

Becsérték: 12.000 - 14.000HUF

Kikiáltási ár: 7.000 HUF

Élesdi István Budapest, 1912-1987, Budapest

Jó Állapotban

AUKCIÓS JUTALÉK