1.Koszkol Jenő (1868-1935): Tér szoborral

  • 450 x 310 mm
  • Akvarell papír,
  • j.j.l.: Koszkol Jenő

Becsérték: 40.000 - 50.000HUF

Kikiáltási ár: 22.000 HUF

CONDITION
Gret Condition unframed,

BUYER'S PREMIUM