64.Kádár Katalin (1951-): Sziget - táj/II

  • 85 x 85 mm
  • Rézkarc hidegtű papír,
  • j.j.l.: Kádár Katalin 2006.

Becsérték: 13.000 - 15.000HUF

Kikiáltási ár: 7.000 HUF

Jó Állapotban, keret nélkül,

AUKCIÓS JUTALÉK