87.Domanovszky Endre (1907 -1974): Két fa

  • 220 x 295 mm
  • Akvarell papír,
  • j.b.l. : Domanovszky

Becsérték: 70.000 - 90.000HUF

Kikiáltási ár: 40.000 HUF

Domanovszky Endre Budapest, 1907-1974, Budapest

Jó állapotban, keret nélkül,

AUKCIÓS KÖLTSÉG