81.Balla Margit (1947- ): A szép kabinosnő

  • 150 x 120 mm
  • Rézkarc papír, KYXV/EA.
  • j.j.l.: Balla Margit

Becsérték: 24.000 - 28.000HUF

Kikiáltási ár: 16.000 HUF

Festő, grafikus. Tanulmányait az Iparművészeti Főiskolán végezte, majd ösztöndíjasként 1982-ben a németországi Worspede-ben, 1984-ben a római Magyar Akadémián dolgozott. Eleinte reklámgrafikával foglalkozott, ma már többnyire csak a festészet érdekli. Emellett könyveket illusztrál, színházi jelmezeket és díszleteket tervez. Készít kisplasztikákat is, melyeket különböző talált tárgyakból épít fel. Számos kiállítása volt itthon (Budapest, Kecskemét) és külföldön (Németország, Olaszország, Svédország).

Jó állapotban keret nélkül,

AUKCIÓS KÖLTSÉG