72 db találat

pottypotty

aukció
Az aukción való részvétel regisztrációhoz kötött, kérjük a licitáláshoz jelentkezzen be:
Bejelentkezés

1. tételIsmeretlen Itáliai 19.sz. festő: Szent Mihály küzdelme a démonnal (Raffaelló után)

2. tételLenk Dölselder (-): Horgász az alpokban

Kikiáltási ár: 150.000 HUF

3. tételIsmeretlen Osztrák festő 19. sz. második fele: Alpesi táj várral

5. tételIsmeretlen Holland festő: Virágcsendélet

6. tételIsmeretlen Itáliai festő 19.sz. első fele: Vándor család

7. tételIsmeretlen Német festő: Tengerparti halászok

8. tételIsmeretlen festő: Tengerparti részlet

Eladott
Ismeretlen Holland festő: Italozó szerzetesek

9. tételIsmeretlen Holland festő: Italozó szerzetesek

Leütési ár: 32.000 HUF
(2 licitáló)
Eladott
Ismeretlen Holland festő: Társasjáték

10. tételIsmeretlen Holland festő: Társasjáték

Leütési ár: 22.000 HUF
(2 licitáló)

11. tételTáblakép

12. tételIsmeretlen festő: Amerikai vadász

13. tételIsmeretlen Itáliai festő 19. sz.: Szent Pál Apostol

14. tételIsmeretlen Itáliai festő 19. sz. :Szent Jakab Apostol

15. tételIsmeretlen Itáliai festő 19. sz.: Szent Miklós Apostol

Eladott
Ernest Rákosi (1881-1973): Tarca-part

16. tételErnest Rákosi (1881-1973): Tarca-part

Leütési ár: 70.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Ch. Prévost (1900-): Baromfi ól

17. tételCh. Prévost (1900-): Baromfi ól

Leütési ár: 34.000 HUF
(2 licitáló)

18. tételIncze B. jelzéssel 20 sz. első fele: Virágcsendélet

19. tételTálca

Eladott
Cukordoboz

20. tételCukordoboz

Leütési ár: 50.000 HUF
(1 licitáló)

21. tételCukordoboz

Eladott
Miniatűr Kutya (dakszli)

22. tételMiniatűr Kutya (dakszli)

Leütési ár: 9.000 HUF
(2 licitáló)
Eladott
Ezüst miniatűr pelikán,  m: 4 cm, bruttó: 24 g

23. tételEzüst miniatűr pelikán, m: 4 cm, bruttó: 24 g

Leütési ár: 6.000 HUF
(2 licitáló)
Eladott
Miniatűr Hal

24. tételMiniatűr Hal

Leütési ár: 8.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Szalvétagyűrű

25. tételSzalvétagyűrű

Leütési ár: 5.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Szalvétagyűrű

26. tételSzalvétagyűrű

Leütési ár: 6.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Ezüst teaszűrő, XX. század eleje, Magyarország, 21 cm, 64 gr

27. tételEzüst teaszűrő, XX. század eleje, Magyarország, 21 cm, 64 gr

Leütési ár: 10.000 HUF
(1 licitáló)

29. tételKerek ezüst tálca hólyagos forma

Eladott
Tálca Pest Bachruch,

30. tételTálca Pest Bachruch,

Leütési ár: 110.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Bonbontartó

31. tételBonbontartó

Leütési ár: 65.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Ezüst asztali gyertyatartó

32. tételEzüst asztali gyertyatartó

Leütési ár: 10.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Ezüst asztali gyertyatartó

33. tételEzüst asztali gyertyatartó

Leütési ár: 10.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Herman Lipót Fürdözők (1884-1972): Fürdőzők

34. tételHerman Lipót Fürdözők (1884-1972): Fürdőzők

Leütési ár: 16.000 HUF
(1 licitáló)

35. tételEdvi Illés Aladár (1870-1958): Erdő

36. tételBorsos Miklós (1906-1990): Vitorlás

Eladott
Tevan Margit (1901-1987): Cigarettás doboz

37. tételTevan Margit (1901-1987): Cigarettás doboz

Leütési ár: 17.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Tevan Margit hamutartó

38. tételTevan Margit hamutartó

Leütési ár: 8.000 HUF
(1 licitáló)

39. tételAtlasz

40. tételEgy nimfa és szatír bronz figurális csoportja, Jean Michel Clodion (1738-1814) után

41. tételHéraklész küzdelme a kentaur Nessus szal (Giambologna után)

42. tételMerkúr bronz szobor (Giambologna után)

43. tételFaragott elefántcsont : Afrikai vadász

45. tételŐsi dárdás harcos, 20. sz.

46. tételHarci lovak 20. sz.

Eladott
Hadész 20. sz.

47. tételHadész 20. sz.

Leütési ár: 40.000 HUF
(1 licitáló)

48. tételKandalló óra és kandeláber pár

49. tételSchéner Mihály (1923-2009): Asztali Csendélet

50. tételHaranglábi Nemes József (1889-1976): Nógrádverőce

51. tételScholz Erik (1926-1995): Kerítésnél

52. tételKonfár Gyula (1933-2008): Házak a falú szélén

53. tételArató István (1922-2010): Pomázi patak mellet

Kikiáltási ár: 26.000 HUF
Eladott
Arató István (1922-2010): Koratavasz

54. tételArató István (1922-2010): Koratavasz

Leütési ár: 12.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Jeges Ernő (1898-1956): Kettesakna Szolnok

55. tételJeges Ernő (1898-1956): Kettesakna Szolnok

Leütési ár: 30.000 HUF
(1 licitáló)
Eladott
Ismeretlen festő: Borospincében

56. tételIsmeretlen festő: Borospincében

Leütési ár: 19.000 HUF
(2 licitáló)

57. tételIsmeretlen festő: Virágcsendélet két gyertyával

Eladott
Herendi Rothschild dísztányér 20. sz. második fele

58. tételHerendi Rothschild dísztányér 20. sz. második fele

Leütési ár: 70.000 HUF
(3 licitáló)

59. tételAlt Wien porcelán dísztányér

60. tételHerendi Rothschild mintás kaspó 20 sz. második fele

61. tételHerendi Rothschild szív alakú bonbonier 20. sz. második fele

62. tételHerendi Viktória szív alakú bonbonier 20. sz. második fele

Eladott
Herendi porcelán elefánt

63. tételHerendi porcelán elefánt

Leütési ár: 46.000 HUF
(2 licitáló)
Eladott
Herendi Rothschild mintás váza

64. tételHerendi Rothschild mintás váza

Leütési ár: 50.000 HUF
(1 licitáló)

65. tételHerendi ovális kínálótál 20.sz. második fele

66. tételHerendi kínálótál 20.sz. második fele

67. tételHerendi Viktória mintás levél kínálótál 20.sz. második fele

68. tételHerendi Viktória mintás váza 20. sz. második fele

Eladott
Herendi Viktória mintás kaspó 20. sz második fele

69. tételHerendi Viktória mintás kaspó 20. sz második fele

Leütési ár: 20.000 HUF
(3 licitáló)

70. tételHerendi Viktória mintás bonbonier 20. sz. második fele

71. tételHerendi Viktória mintás gyertyatartó 20. sz. második fele

72. tételHerendi Viktória mintás kiskosár 20. sz. második fele

Eladott
Herendi peremén áttört kínáló, 20.sz. második fele

73. tételHerendi peremén áttört kínáló, 20.sz. második fele

Leütési ár: 7.000 HUF
(1 licitáló)

74. tételHerendi Viktória mintás váza 20. sz. második fele

75. tételHerendi Viktória mintás bonbonier 20. sz.

72 db találat

pottypotty