66.Gulyás Dénes (1927-2003): Pécs városrészlet

  • 290x435 mm
  • Akvarell, papír,
  • j.b.l.: Gulyás 955.

Becsérték: 60.000 - 70.000HUF

Kikiáltási ár: 30.000 HUF

Festő, grafikus. A budapesti Képzőművészeti Főiskolán Szőnyi István, Elekfy Jenő,Barcsay Jenő, Krocsák Emil és Pór Bertalan voltak a mesterei. 1951-től az Iparművésze- ti Főiskola tanára. 1955-től több egyéni (Kecskemét) bemutatón részt vett, külföldön iskiállította munkáit (Moszkvai Biennálé). Nagyméretű munkái láthatók több középületben. Könyvei: A képzőművészet iskolája 2., 1977, A színek rendje, 1976, Szerkesztő anatómia, 1985.

Jó Állapotban

AUKCIÓS JUTALÉK

Fizetési díjbekérőt, az aukció lezárását követő 24 órán belül a regisztrált e-mail címre kiküldjük. MINDEN SZÁMLÁT ki kell fizetni az aukció dátumától számított 7napon belül, utalással vagy az Aukciós-ház pénztárában . Bankszámla : BODA GALÉRIA ÉS
AUKCIÓSHÁZ Kft. SZÁMLASZÁM: UniCredit Bank IBAN: HU79-10918001-00000108-89570008
A Galéria A következő kártyákat fogadja el: VISA, MASTERCARD, AUKCIÓS GALÉRIA NEM FOGADJA EL A PAYPAL-t.

Szállitás esetén a vevő fizeti a szállítási költséget, és a szállítás nem visszatéríthető. A befizetések kézhezvétele után az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a vevővel, kér e szállítást vagy nem. Az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a legmegfelelőbb szállító céggel. Az Aukciós-ház a vevőt terheli a szállítással, a csomagolással és a biztosítással. Ha a nyertes ajánlattevő az árverés előtt vagy után kapcsolatba akar lépni az Aukciós-házzal hogy információt szerezzen, itt található elérhetőségünk. Telefonszám: +36 1 784 5852 E-mail: info@bodaofart.com Az Aukciós-ház nem vállal felelősséget semmilyen kisseb kárért vagy egyéb szállítási problémáért