64.Bernáth Aurél ( 1895-1982 ): Kovácsék

  • 292x364 mm
  • akvarellel színezett rézkarc, papír,
  • jelzés jobbra lent: Bernáth Aurél
  • életmű katalógus szám: 1952/35

Becsérték: 70.000 - 80.000HUF

Kikiáltási ár: 40.000 HUF

Ha nem szeretne a gép előtt várakozni, adja meg a maximum összeget amit a választott tárgyra szán, és az automata licit ügynök elvégzi Ön helyett a licitálást:

Bernáth Aurél Marcali, 1895-1982, Budapest

Fizetési díjbekérőt, az aukció lezárását követő 24 órán belül a regisztrált e-mail címre kiküldjük. MINDEN SZÁMLÁT ki kell fizetni az aukció dátumától számított 7napon belül, utalással vagy az Aukciós-ház pénztárában . Bankszámla : BODA GALÉRIA ÉS
AUKCIÓSHÁZ Kft. SZÁMLASZÁM: UniCredit Bank IBAN: HU79-10918001-00000108-89570008
A Galéria A következő kártyákat fogadja el: VISA, MASTERCARD, AUKCIÓS GALÉRIA NEM FOGADJA EL A PAYPAL-t.

Szállitás esetén a vevő fizeti a szállítási költséget, és a szállítás nem visszatéríthető. A befizetések kézhezvétele után az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a vevővel, kér e szállítást vagy nem. Az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a legmegfelelőbb szállító céggel. Az Aukciós-ház a vevőt terheli a szállítással, a csomagolással és a biztosítással. Ha a nyertes ajánlattevő az árverés előtt vagy után kapcsolatba akar lépni az Aukciós-házzal hogy információt szerezzen, itt található elérhetőségünk. Telefonszám: +36 1 784 5852 E-mail: info@bodaofart.com Az Aukciós-ház nem vállal felelősséget semmilyen kisseb kárért vagy egyéb szállítási problémáért